top of page

Investiční využití prostředků společnosti

Prostředky vlastních zdrojů i prostředky získané z dluhopisů investujeme do oblastí, které jsou nám dobře známy a ovládáme je díky našim dlouholetým zkušenostem na poli realitního a investičního trhu.

Investujeme do:

 

 • Pozemků.

 • Výstavby rodinných a bytových domů.

 • Malých a středních komerčních objektů, které posléze přetváříme na nové prostory k podnikání, nebo je využijeme k výstavbě bytových komplexů dle konkrétních možností v dané lokalitě a hlavně dle ekonomické výhodnosti.   

Na realizovaných investicích se podílíme i z vlastních finančních zdrojů a to ve výši až 30%. Riziko samotné investice je tedy rozloženo stejnou měrou na investora i naší společnost.

Každou nemovitost vždy velmi pečlivě zhodnotíme a investujeme pouze do realit, u kterých předpokládáme vysokou ziskovost a návratnost v krátkém či středním investičním režimu.
Nikdy neinvestujeme tam, kde nemáme jistotu kladného výsledku a ziskovosti.
 

Působíme v oblastech, kde je dlouhodobě nedostatek domů, bytů a bytových domů, stejně tak i malých a středních komerčních objektů. Z důvodu vysoké poptávky má každý nově vzniklý projekt dobrou likviditu.
Tento fakt způsobuje nadprůměrný nárůst prodejních cen oproti jiným projektům a dovoluje prodat nemovitosti s velmi dobrou ziskovostí, kterou bychom jinde dosáhli jen stěží. Výsledkem je následná možnost velmi zajímavě zhodnotit investiční prostředky a to ve výši 9,4 % ročně.

Běžná ziskovost, které dlouhodobě dosahujeme v oblasti investic do realit v hlavním městě a jeho okolí, stejně jako v podobných oblastech trhu, je následující:

 • Investice do pozemků a jejich následné využití v rámci výstavby či prodeje činí 15 až 25 % zisk z výše investice – při průměrné délce investice 1 až 2 roky.

 • Investice do výstavby rodinných domů čítají 20 až 25 % zisk z výše investice – při průměrné délce realizace 24 až 36 měsíců.

 • Investice do bytové a řadové výstavby představuje až 45 % zisk z výše investice – při průměrné délce investice 48 až 72 měsíců.

 • Investice do komerčních objektů činí 35 až 40 % zisk z výše investice – při průměrné délce investice 36 až 72 měsíců.   

Analyzování čísla
Výpočet
Stavební pozemky

Investujeme zejména do pozemků vhodných k realizaci staveb rodinných domů, řadových domů, malých a středně velkých bytových zástaveb a garážových bloků. Využíváme rovněž pozemky vhodné pro menší komerční objekty.
Některé pozemkové projekty rovněž nabízíme bez stavebního využití.

Rodinné domy

Rodinné domy realizujeme na vhodných stavebních parcelách za účelem prodeje konečnému uživateli v lokalitách s dobrou dostupností a občanskou vybaveností. Cílem činnosti je nabídnout přidanou hodnotu nového bydlení spolu s kvalitou a příznivou cenou. Realizaci provádíme vždy ve spolupráci s renomovanými staviteli.

Řadové domy a byty

Obliba řadových domů a bydlení v nich ani po letech neklesá, spíše naopak. Přihlédneme-li pak k novodobým architektonickým řešením, technologickému propracování a komfortu výbavy, je toto bydlení rovnocennou volbou mezi vlastním domem a bytem. Náklady výstavby jsou však oproti klasickému rodinnému domu nižší a konečná cena příjemnější. 

home-2.jpeg
home-4.jpeg
ats_priloha_3_bytove_domy-640x480.jpeg
bottom of page