top of page

Co je to dluhopis?
 

Dluhopis je cenný papír, který na rozdíl od akcií zajišťuje jeho majiteli předem stanovený finanční výnos. Zakoupením dluhopisů vlastně poskytujete vydavateli (emitentovi) půjčku.

Emitent se oproti tomu zavazuje k vyplácení úroků, a to v předem stanovených termínech, až do konce platnosti emise dluhopisů. Po uplynutí této doby dostane investor zpět krom již vyplacených výnosů z investice i investovanou částku na koupi dluhopisu.

Dluhopis je velmi zajímavá forma investování, a to jak z hlediska bezpečnosti, tak i z hlediska efektivity ziskovosti.
 

Námi nabízené dluhopisy

Transparentní investice bez tržních výkyvů podložena reálnou hodnotou investované nemovitosti.

Nízká míra rizika investice plynoucí z podstaty a stability realitního investičního trhu. Investice do nabízených dluhopisů jsou bez poplatku za zpracování a vedení.
 

Aktuálně nabízíme dluhopisy ve jmenovité hodnotě 25.000 Kč s ročním výnosem 9,8 %.
 

Zdanění výnosů investice

Výnos je dle aktuálně platné legislativy povinen zdanit emitent sazbou 15% při výplatě úroků. Ve zvláštních a ostatních  případech je potřeba vždy vycházet z platného znění daňového zákona.

LOGO-SincomInvestment_velke.jpg
Investiční oblasti naší společnosti
Stavební pozemky

Investujeme zejména do pozemků vhodných k realizaci staveb rodinných domů, řadových domů, malých a středně velkých bytových zástaveb a garážových bloků. Využíváme rovněž pozemky vhodné pro menší komerční objekty.
Některé pozemkové projekty rovněž nabízíme bez stavebního využití.

home-2.jpeg
Rodinné domy

Rodinné domy realizujeme na vhodných stavebních parcelách za účelem prodeje konečnému uživateli v lokalitách s dobrou dostupností a občanskou vybaveností. Cílem činnosti je nabídnout přidanou hodnotu nového bydlení spolu s kvalitou a příznivou cenou. Realizaci provádíme vždy ve spolupráci s renomovanými staviteli.

home-4.jpeg
Řadové domy a byty

Obliba řadových domů a bydlení v nich ani po letech neklesá, spíše naopak. Přihlédneme-li pak k novodobým architektonickým řešením, technologickému propracování a komfortu výbavy, je toto bydlení rovnocennou volbou mezi vlastním domem a bytem. Náklady výstavby jsou však oproti klasickému rodinnému domu nižší a konečná cena příjemnější. 

ats_priloha_3_bytove_domy-640x480.jpeg
bottom of page